Hakkımızda

Yılmaz Elektronik, 2000 yılında ilkeli yönetim, kaliteli hizmet, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti esas alınarak kurulmuştur.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin taleplerine odaklı, kaliteli ve hızlı cevap verebilmek için alanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz 2000 yılından bu zamana kadar edindiği tecrübelerle müşteri memnuniyetini artırmış ve daha kaliteli hizmet verebilmek için potansiyelini hızla büyüterek ilkelerini yerine getirmek için çalışmaktadır.

hatayyilmazelektronik, internet sitemizde yer verdiğimiz birçok alandaki hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyacına yönelik her türlü hizmeti; güvenli, teknolojik, ekonomik, uygun koşullarda, modern ve hızlı bir yöntemle gerçekleştirmektedir. Bu güne kadar bu ilkelerle hizmet veren firmamız, bundan sonraki zamanda da hizmet kalitesini geliştirmeye devam ederek yolunda ilerleyecektir.

Elektrik ve Elektronik cihazların satış, tamir, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini müşterilerimizin ihtiyacına yönelik en iyi şekilde belirlediğimiz modern yöntemlerle sağlamaya devam edeceğiz. Bu yöntemlerin sürekliliği, gelişimi ve müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önem arz etmektedir.

Sürecimiz

1. Bizi Arayın

Sizin için uygun olan herhangi bir zamanda bizi arayabilirsiniz. Danışmanımıza arıza nedenini ve iletişim bilgilerinizi iletin.

2. Varış ve teşhis

Ustamız geldikten sonra sorun teşhis edilecektir. Onarımına bağlı olarak, yerinde onarım yapacak veya işleme atölyede devam edecektir.

3. Tamir

Yalnızca orijinal parçalar kullanılarak özenli onarım yapılacaktır. Elektronik cihazlarınız konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

4. Belirtilen adrese gönderim

Onarım tamamlandıktan sonra danışmanımız sizinle iletişime geçecek ve adres ve teslimat süresini belirleyecektir. Teşekkür ederiz.